נשות הכותל : ציוניות ואוהבות ישראל

נשות הכותל : ציוניות ואוהבות ישראל

מסע הצלב בסגנון מקרתי שמופעל בימים אלו נגד נשות הכותל בו הן מואשמות בסדר יום אנטי ישראלי, הוא ניסיון נואש להכפיש את הנאמנות שלנו לישראל ולעם היהודי.

ממשלת ישראל  כמו גם ההנהגה היהודית בעולם נמצאים בימים אלו במהלך של משא ומתן ושיתוף פעולה עם נשות הכותל. הטענות השקריות לפיהם יש לנו כוונה לפגוע במדינה בשל קשרים של מספר מנהיגות לארגונים שונים הוא ציד מכשפות מרושע שמעליב את האינטליגנציה של תומכות ותומכי נשות הכותל.

הטענות הגובלות בהוצאת דיבה אינן קשורות לפעילות של נשות הכותל. הארגון אינו יכול להיות אנטי ישראלי, אנו עמותה רשומה מוכרת בישראל שמסיימות כל תפילה בכותל בראש חודש בשירת ההמנון הלאומי שלנו התקווה. אנחנו איננו אנטי ישראליות  נהפוך הוא, הרב גוניות והשוני בתוכנו שמאחד אותנו הוא הישראליות עצמה, ימין ושמאל ואמצע, אורתודוכסיות ומסורתיות וגם חילוניות. אנחנו משלמות מיסים, משרתות בצבא, צבריות ועולות . כולנו ציוניות למרות שלכל אחת בוודאי יש הגדרה משלה כיצד היא רואה  את המדינה היהודית שלנו .

הנהגת הארגון מואשמת ב- ” קשרים עם ארגונים אנטי ישראלים”. הקבוצה שמועלית על המוקד כוללת שמונה מתוך מאות שנבדקו ע”י הכותבת שהמניעים שלה רחוקים מלהיות אובייקטיבים וכך ההאשמות הללו עלילת דם. 

היא טוענת שהפעילות של נשות הכותל מרחיקה יהודים מישראל. נהפוך הוא, מאבקן של נשות הכותל היא הדמוקרטיה בהתגלמותה, בית משפט בישראל אישר בפסק דין את זכותנו להתפלל בכותל כדרכנו. נשות הכותל הפכו את הכותל לנגיש למיליוני יהודים בעולם שלא הרגישו רצויים תחת ניהולו של הרב החרדי שמואל רבינוביץ.

ההאשמות  מוטחות ברמה האישית  נגד  מנהיגות של  הכותל . כל עיתונאי  שמכבד את עצמו ועורך מחקר ראוי לפני פרסום מוצא את המידע הבא על הנהלת נשות הכותל:

תמי גוטליב – ילידת ישראל, שרתה בצה”ל ביחידה קרבית ועדיין עושה יותר ימי מילואים בשנה מגברים רבים.

אביגיל אנטמן –  ילידת העיר העתיקה  שהיית מתפללת כילדה בכל שבת בכותל, פעילה ב”קולך” ארגון של נשים אורתודוכסיות ובבית הכנסת שירה חדשה.

ד”ר אלה קנר-  נולדה בתל אביב כמו ההורים שלה, שרתה בצה”ל, אם ל 6 ילדים שכולם לומדים במסגרות של הציונות הדתית ומשרתים בצבא.

רחל כהן ישורון- עלתה מקנדה עם משפחת, פעילה למען זכויות בעלי חיים והאישה הראשונה לרשום את בנה לבית הספר הדמוקרטי בירושלים.

ענת הופמן- נולדה בישראל לבת מקיבוץ רמת רחל, ייצגה את ישראל כשחיינית אלופה בכבוד והצלחה  באין ספור תחרויות בין לאומיות , שרתה בצה”ל כמ”כית .

בוני ריבה רס – ציונית שעלתה לירושלים מניו יורק ב 2012, שם עסקה בחינוך ועבודה קהילתית יהודית .

פגי סידור – נולדה בטניס, שרתה בצה”ל לפני שהפכה לעיתונאית מוערכת בישראל.

עו”ד ליאורה בכור- מאז עלייתה עוסקת בקידום זכויות של אנשים ומיעוטים בישראל כמו גם עבודה בסנגוריה הציבורית ובחלקה הבינלאומית של משרד הדתות.

לזלי זקס –  בארץ מגיל 5, שרתה בצה”ל ובין השאר גם חברת דירקטוריון של הקרן הקיימת לישראל ונציגה בוועד הפועל הציוני.

בתיה קאלוש- ששמה הטוב הוכפש בתקשורת בשבוע האחרון היא יועצת פילנתרופיה בארגונים שתומכים בעשרות ארגונים ופרוייקטים בחברה האזרחית בישראל – כולם מוכרים ע”י המדינה ורשומים ברשם העמותות.  הארגונים עוסקים בדמוקרטיה, בזכויות אדם ובקידום חינוך ואפשרויות כלכליות לאוכלוסיות חלשות.

נטלי לסטרג’ר – עלתה לארץ בגיל עשר, שרתה בשרות לאומי ,עוסקת בחינוך יהודי ציוני. חברת הנהלה ומרצה במכינות קדם צבאיות .מגדלת 7 ילדים שמתוכם: 2 – אחרי שרות צבאי ולאומי מלא, ושלושה בנים – עדיין משרתים, מתוכם 2 קצינים.

אנחנו נשות הכותל – ציוניות ואוהבות ישראל. נקודה.

.

 

 

Leave a Comment

Skip to content